O mnie

Nazywam się Adrianna Żarnowiecka. Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego z uprawnieniami instruktora kulturystyki, a także magistrem dietetyki ze specjalizacją dietetyka klinicznego.

Sport zajmuje miejsce w moim życiu od ponad 20 lat. Zdarzyło się, że jazda na łyżwach figurowych wychodziła mi lepiej od chodzenia. Począwszy od jazdy figurowej i zajęć z baletu, kontynuuję swoją karierę sportową w sportach walki. Od 11 lat trenuję kickboxing, a od roku jestem trenerem grupy kobiecej w jednym z najlepszych klubów w Polsce. Sala treningowa jest miejscem, gdzie potrafię odnaleźć się najlepiej. Wielokrotnie prezentowałam swoje umiejętności na zawodach krajowych, dzięki czemu mogę pochwalić się licznie zdobytymi medalami. W 2016r. zdobyłam II miejsce na Pucharze Europy w formule K-1 oraz wzięłam udział w walce na profesjonalnej gali DSF Kickboxing Challenge.
Moje wielokrotne doświadczenia związane ze sportem pozwalają mi wykorzystać wiedzę podczas prowadzenia podopiecznych, którzy potrzebują wsparcia w pierwszych krokach w dążeniu do lepszego „ja”. Treningi ze mną nie są tylko teorią zdobytą podczas weekendowego kursu trenera personalnego. Są to lata pracy, które ukierunkowałam aby móc teraz w Tobie obudzić miłość do sportu oraz zdrowego trybu życia, a przy tym świetnie się bawić. Każdy z nas ma inne potrzeby, a co za tym idzie do każdego trzeba podchodzić indywidualnie i nieszablonowo. Dobrze wiem, że nie jest łatwo samemu zmotywować się do działania. W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym biegu pozostawiając ważne kwestie zdrowotne daleko w tyle. Moją rolą jest przeprowadzenie Cię przez efektywne treningi oraz dietę, które pozwolą abyś bezpiecznie osiągnął wymarzony cel. Najważniejsze jest dla mnie zaangażowanie – zarówno moje jak i Twoje. Pozwól sobie zadbać o zdrowie.

Oferta

Treningi personalne

Treningi personalne mają na celu poprawę kondycji, siły, wydolności, szybkości, a także składu ciała klienta.

Dieta

Plan żywieniowy ma na celu wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych klienta, usystematyzowanie godzin oraz ilości spożywanych posiłków.

Masz pytania? Napisz do mnie!